BK Ventspils sestdien sāk cīņu Latvijas Basketbola līgas finālsērijā, kur cīņā par zelta medaļām cīnīsies ar galvenajiem favorītiem VEF Rīga. Pirmā spēle šodien plkst. 17 Rīgā.

Šī ir jau 20. reize kluba vēsturē, kad BK Ventspils spēlēs Latvijas čempionāta finālā. To tiešraidē varēs vērot arī Best4Sport kanālā.

Pusfināla sēriju Ventspils iesāka neveiksmīgi, savā laukumā neizteiksmīgā spēlē zaudējot BK Ogre. Lai gan viegli negāja arī turpmākās cīņās, tomēr ventspilnieki parādīja raksturu un uzvarēja ne tikai nākamajos mačos, bet arī visā sērijā ar 3-1.

Kamēr ventiņiem līdz pusfināla sērijai bija garš pārtraukums bez spēļu prakses, tad tagad vefiņam ir mēnesi ilgs pārtraukums bez spraigām cīņām. Pusfināla sērijā gan bija trīs spēles, taču tajās rīdziniekiem lielas pretestības no BK Liepāja nebija – graujošas uzvaras visos trīs mačos.

Tiesa gan, šosezon pret VEF Rīgu gājis ne visai labi. Visās piecās spēlēs zaudēts, turklāt pāris mačos arī smagi zaudējumi. 93:96, 84:97, 87:99, 75:82 un 59:103. Taču tas bija regulārās sezonas laikā, tagad ir finālsērija, kurā motivācija un cīņas spars ir pavisam cits. Turam īkšķus!

08.05.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils un VEF Rīga