Basketbola klubs Ventspils ir tikai soļa attālumā no iekļūšanas Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālā, jo svinēja uzvaru arī pusfināla otrajā spēlē pār Barons kvartāls – 87:69.

Sērijā ventspilnieki ir vadībā ar 2-0, līdz ar to BK Ventspils ir tikai soļa attālumā no iekļūšanas finālā.

Līdzīgi kā abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē, arī šoreiz ventspilnieki strauji ieguva pārsvaru, pēc pirmā puslaika iekrājot jau 26 punktu pārsvaru – 50:26. Pēc pārtraukuma ventspilnieki ventspilnieki piebremzēja un pretiniekiem izdevās spēles gaitu izlīdzināt, tomēr viesi joprojām turējās 20 punktu pārsvarā.

Arī šajā spēlē rezultatīvākais spēlētājs ventspilnieku rindās bija Andrejs Gražulis, kurš guva 19 punktus.

Sērijas trešā spēle notiks trešdien Ventspilī.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA