Trešdienas vakarā Ventspilī tiks aizvadīta FIBA Eiropas kausa izcīņas astotdaļfināla spēle, kurā BK Ventspils uzņems Dānijas klubu Bakken Bears. Spēles sākums plkst.19.

Ventspilnieki nonāca šajā turnīrā izslēgšanas spēļu fāzē pēc tam, kad zaudēja izšķirošajā cīņā par iekļūšanu play-off FIBA Čempionu līgas turnīrā. Reglaments noteica, ka eirokausu sezona šādiem klubiem nenoslēdzas, bet tie turpina cīņu pēc ranga zemākajā Eiropas kausu turnīrā.

Šī vakara pretinieki no Dānijas FIBA Eiropas kausa turnīru iesāka ar grupu turnīru. Savā apakšgrupā Bakken Bears uzvarēja četrās no sešām spēlēm, kopvērtējumā izcīnot otro vietu. Nākamajā kārtā Bakken Bears jau spēcīgākā konkurencē savā grupā ieguva pirmo vietu, lai gan arī šoreiz uzvarēja četrās no sešām spēlēm.

Bakken Bears pašlaik ir Dānijas čempionāta līderi, kuri 20 spēlēs svinējuši 17 uzvaras. Komandā spēlē ne tikai dāņi, bet arī leģionāri – pieci amerikāņi un viens senegālietis.

Kā informē BK Ventspils kubs, komandas sastāvā iejuties Ukrainas un ASV pilsonis Deniss Ikovļevs, tomēr komandai spēlēs pilnvērtīgi vēl nevar palīdzēt Maiks Bruševics un Bleiks Hamiltons.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA