BK Ventspils kopā ar vēl pieciem klubiem 21. aprīlī uzsāks dalību pavisam jaunā turnīrā – Latvijas e-basketbola līgā, informēja klubā. 

Ir zināms Ventspils komandas sastāvs, kurā gan nespēlēs neviens no reāliem basketbolistiem, bet datorspēlētāji. Uz vietu komandas sastāvā varēja pretendēt jebkurš, kuram ir PlayStation konsoles un NBA 2K20 datorspēle. Lai iegūtu vienu no septiņām vietām, laikā no 7. līdz 17.aprīlim bija jāaizpilda pieteikuma formas sev tīkamajā komandā. Kopumā pieteicās 43 e-basketbolisti.

“Ventspils  e-basketbola komandas sastāvā ir iekļuvuši spēlētāji, kuri ir jau labi pazīstami e-spēlētāji šajā vidē. Daudz esam kopā spēlējuši vairākas spēles un pat piedalījušies Lietuvas veidotos turnīros. Mūsu komandu veido dažāda vecuma un dažādu profesiju pārstāvji no vairākām Latvijas pilsētām, bet mūs visus vieno kopīga aizrautība pret šo spēli un atslodze pēc garas darba dienas. Komandai pievienojies arī jauns talantīgs spēlētājs no jauno spēlētāju drafta,. Šobrīd komanda ir pilnībā nokomplektēta, ir izveidoti spēlētāju avatari mājas un izbraukuma spēļu formas tērpos, gatavs arī mājas spēles laukums, esam aizvadījuši arī vairākus kopīgos treniņus un pārbaudes spēles.  Tagad ar nepacietību gaidām pirmo oficiālo Pafbet Latvijas e-basketbola cīņu,” klubs citē e-komandas kapteini bils_LV.

Pirmo spēli Ventspils e-basketbola komanda aizvadīs savā laukumā 21.aprīlī, kas uzņems BK Ogre komandu.

18.04.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto