Ventspils basketbolisti otrdienas vakarā Ludvigsburgā piedzīvoja smagu zaudējumu FIBA Čempionu līgas turnīrā, kurā ar 16 punktu starpību piekāpās līdervienībai MHP Riesen – 68:84.

Spēles pirmajā ceturtdaļā rezultāts auga ļoti līdzīgi, tomēr pēc pirmā ceturkšņa vadībā ar 19:18 bija mājinieki. Viņiem izdevās teicams izrāviens otrās ceturtdaļas sākumā, kad guva 15 punktus, kamēr ventspilnieki spēja atbildēt tikai ar diviem punktiem. Tas laukuma saimniekiem ļāva izrauties vadībā jau ar 34:20.

Pēc paklupšanas izdevās ātri vien piecelties kājās, jo pēc tam sekoja desmit bezatbildes punktu gājiens ventspilnieku izpildījumā. Atpūtā ejot, BK Ventspils bija iedzinējos ar 33:38.

Ventspils basketbolisti aizvadīja ļoti vāju trešo trešdaļu. Aizsardzība bija vienos caurumos, ko nekavējoties izmantoja MHP Riesen un guva 12 punktus pēc kārtas, praktiski ieliekot drošus pamatus uzvarai. Lai kā viesi centās, vēlreiz atgūties pēc sava neveiksmīgā snieguma nespēja.

Ingus Jakovičs ar gūtajiem 17 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs Ventspils rindās.

Pagaidām BK Ventspils ar piecām uzvarām saglabāja ceturto vietu kopvērtējumā. Tikpat panākumu ir arī Francijas čempioniem Elan, kuri seko piektajā vietā, taču ventspilniekiem ir priekšroka pār viņiem savstarpējo spēļu ziņā. Piecas uzvaras ir arī PAOK. Cerības uz play-off ir vēl ļoti labas, taču tas nenozīmē, ka atlikušajās pāris spēlēs var zaudēt.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA