BK Ventspils svinējis trešo pārliecinošo uzvaru FIBA Eiropas kausa trijās spēlēs, šoreiz savā laukumā ar 104:84 sagraujot Kosovas klubu Prištinas Sigal.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja salīdzinoši līdzīgā cīņā, lai gan brīžiem ventspilnieki veica vairākus izrāvienus. Pēc pirmās ceturtdaļas mājiniekiem bija deviņu punktu pārsvars (29:20), ko viesi ātri izlīdzināja, bet pirmais puslaiks noslēdzās vairs tikai ar trīs punktu pārsvaru (56:53).

Spēles turpinājumā jau pilnībā izpaudās ventspilnieku pārsvars, kuri trešajā ceturtdaļā panāca jau 17 punktu pārsvaru (77:60), līdz ar to pēdējā ceturtdaļā vairs bija tikai formalitāšu nokārtošana.

Amerikāņu leģionāri Raiens Luters un Timotijs Šorts bija rezultatīvākie spēlētāji Ventspils komandā, kuri guva pa 18 punktiem, bet 17 punktus, četras piespēles un tikpat atlēkušās bumbas pievienoja Māris Gulbis.

Ventspils klubs ir pārliecinoši līderi savā grupā, jo uzvarējis visās trijās spēlēs.

07.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay