BK Ventspils turpina simtprocentīgu uzvaru bilanci un pieveic Valku/Valgu

1077

Turpinot nezaudēto spēļu sēriju šīs sezonas Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionātā, BK Ventspils sestdienas vakarā savā laukumā ar 74:63 pārspēja Valka/Valga vienību.

Šī ventspilniekiem bija jau 15.uzvara līdzšinējās 15 spēlēs, kas BK Ventspils dod pārliecinošu pirmo pozīciju kopvērtējumā. Nevienai citai komandai nav izdevies izvairīties no piedzīvota zaudējuma rūgtuma.

Spēlē jau tās sākumā izpaudās ventspilnieku pārsvars, neļaujot viesiem būtiski apdraudēt favorītu pārākumu. Pēc pirmās ceturtdaļas mājiniekiem bija piecu punktu pārsvars (18:13), bet pēc pirmā puslaika pārsvars pieauga jau līdz 15 punktiem – 40:25.

Pēc iekrātā lielā pārsvara laukuma saimnieki spēlēja mazliet piezemētāk, samērā liels spēles laiks bija vienlīdz visiem spēlētājiem, arī rezervistiem. Jāatzīmē, ka šajā spēlē ventspilnieku treneri bija devuši atpūtu vienam no līderiem Aigaram Šķēlem.

Juliuss Juciks ar gūtajiem 17 punktiem bija rezultatīvākais Ventspils komandā, 14 punktus sakrāja Bleiks Hamiltons. Sešus punktus guva komandas debitants – amerikānis Dominezs Bērnets.

Nākamo spēli Ventspils aizvadīs trešdien, kas ļoti svarīgā spēlē savā laukumā FIBA Čempionu līgā uzņems Turcijas klubu Gaziantep, kurā nepieciešama tikai uzvara, lai drošāk tuvotos iekļūšanai izslēgšanas spēlēs.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC