BK Ventspils pastiprinās ar jau ceturto amerikāni

963

Ventspils basketbola klubs noslēdzis vienošanos ar amerikāņu uzbrucēju Dominezu Bērnetu. Līgums ar Bērnetu noslēgts uz divām sezonām, klubam paturot tiesības līgumu pārskatīt pēc šīs sezonas beigām, sestdien paziņoja klubs.

Ziņas par Bērneta piesaistīšanu komandai jau izskanēja šajā nedēļā, tomēr vēl oficiāli līgums ar spēlētāju nebija noslēgts. Bērnets, kurš ventspilnieku rindās kļuvis jau par ceturto amerikāņu leģionāru šajā sezonā, BK Ventspils rindās debitēs jau šovakar Latvijas Basketbola līgas spēlē pret Valkas/Valgas komandu.

26 gadus jaunais basketbolists Bērnets absolvējis Mičiganas štata Granrapidsas pilsētas Davenportas universitāti, kur kļuvis par studentu komandas sākumsastāva spēlētāju. Universitātes komandā Bērnets aizvadīja četras sezonas, vidēji spēlē gūstot 24 punktus, izcīnot septiņas atlēkušās bumbas un atdodot trīs rezultatīvas piespēles.

Šī Bērnetam ir tikai otrā sezona Eiropā. Pirmo sezonu viņš aizvadīja Čehijas klubā Pardubicē un šajā klubā iesāka arī šo sezonu. Vidēji spēlē viņš šosezon guva 23 punktus, izcīnīja piecas bumbas zem groziem un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles. Viņš bija Čehijas čempionāta rezultatīvākais spēlētājs. FIBA Eiropas kausā četrās spēlēs viņam vidēji 15 punkti, piecas atlēkušās bumbas un četras piespēles.

Ventspilnieki turpina bruņoties pirms pēdējām spēlēm FIBA Čempionu līgas grupu turnīrā, kur turpina cīnīties par ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm. Nupat komandai pievienojās rezultatīvais Roberts Freimanis, kurš iepriekš spēlēja Valkas/Valgas komandā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils