BK Ventspils uzzina vēl vienu pretinieku FIBA Čempionu līgā

1216

Basketbola klubs Ventspils uzzinājis vēl vienu pretinieku jaunizveidotajā FIBA Čempionu līgas pamatturnīrā. Tas būs Openjobmetis klubs no Itālijas, liecina turnīra rīkotāju sniegtā informācija.

16 komandas iepriekš jau garantēja vietu pamatturnīrā, to vidū bija arī BK Ventspils. Savukārt vēl daudzām citām komandām, lai iegūtu ceļazīmi uz pamatturnīru, bija jāpārvar kvalifikācijas kārta. Līdz šim grupu izlozē ventspilnieki uzzināja pirmos piecus pretiniekus, vēl divi pievienosies no kvalifikācijas turnīra.

Pirmais nu ir zināms. Tas ir Itālijas klubs Openjobmetis, kurā, starp citu, pērn spēlēja Rihards Kuksiks, kuram tagad līdz gadu mijai ir līgums ar BK Ventspils. Itālijas klubs ceļazīmi sadalīja cīņā ar Lisabonas Benfica. Pirmajā spēlē Lisabonā itāļu klubs uzvarēja ar 75:72, bet atbildes spēlē Varēzē Benfica revanšējās ar 72:70. Divu spēļu summā Itālijas klubs uzvarēja tikai ar viena punkta pārsvaru.

Pēdējais BK Ventspils pretinieks apakšgrupā noskaidrosies 4. un 6.oktobrī, kad divus mačus aizvadīs Turcijas Muratbey Usak un Rumānijas U-BT Cluj Napoca.

Jau vēstīts, ka BK Ventspils pretinieki grupu turnīrā būs arī Vācijas EWE Baskets, Grieķijas PAOK, Lietuvas Neptunas, Polijas Rosa Radom un Francijas Villeurbanne.