Kārtējo pārliecinošo uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlēs svinējusi Ventspils komanda, kas otro reizi šajā sezonā pieveica Betsafe/Liepāja klubu. Šoreiz ventspilnieki uzvarēja savā laukumā ar 97:71, liecina turnīra rīkotāju sniegtā informācija.

Šaubas par uzvarētāju neradās ne mirkli, jo jau ar pirmajām minūtēm noteikumus diktēja ventspilnieki. Viesiem gan izdevās periodiski pietuvoties, tomēr tūliņ sekoja mājinieku atbildes izrāvieni. Jau pirmajā ceturtdaļā vien Ventspils klubs guva 26 punktus, bet otrajā periodā nedaudz atslābinājās un ceturksni ļāva uzvarēt viesiem, taču pēc pirmā puslaika tik un tā ventspilnieki priekšā ar 50:45.

Pēc pārtraukuma Ventspils “ieslēdza otro ātrumu”, uz ko pretiniekiem nebija īsti pretargumentu. Galarezultātā mājiniekiem uzvara ar 26 punktu pārsvaru.

Rihards Lomažs un Ronalds Zaķis ar gūtajiem 20 punktiem bija mājinieku rindās rezultatīvākie spēlētāji, bet pie punktiem tika visi, izņemot leģionāru Tomislavu Gabriču.

Ventspilniekiem šī bija jau 13.uzvara līdzšinējās 13 spēlēs un ar simtprocentīgu bilanci komanda ir pārliecinoši pirmajā vietā.

Nākamo spēli Ventspils aizvadīs 5.janvārī, kad savā laukumā uzņems Ogres vienību.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA