Ventspils basketbolisti otrdienas vakarā savā laukumā ar 59:80 piedzīvoja smagu zaudējumu Saloniku PAOK izšķirošajā FIBA Čempionu līgas grupu turnīra spēlē, kas liedz ventspilniekiem iegūt pēdējo ceļazīmi izslēgšanas spēlēs.

Mājinieki jau pašā spēles sākumā ātri nonāca iedzinējos, kad viesiem izdevās liels izrāviens ar 10:0, tomēr līdz ceturtdaļas izskaņai ventspilniekiem izdevās nedaudz atgūties un samazināt starpību līdz 19:23.

Tomēr nākamais ceturksnis atkal iesākās neveiksmīgi mājiniekiem, kuri ļāva atkal iegūt desmit punktu izrāvienu viesiem un nonākt zaudētājos ar 19:33. Ventspilniekiem neveicās atspēlēties, un pēc pirmā puslaika joprojām bija desmit punktu attālumā no Grieķijas kluba (36:46).

Aina būtiski nemainījās arī otrajā puslaikā. Laukuma saimnieki tā arī nespēja atrast ieročus, kā apspēlēt pretiniekus, un piedzīvoja smagu zaudējumu ar 59:80.

Emanuēls Ubilla šajā spēlē guva 17 punktus un bija Ventspils komandas rezultativākais spēlētājs. Māris Gulbis un jaunieguvums Roberts Freimanis sakrāja pa astoņiem punktiem.

Ventspils komanda kopvērtējumā palika piektajā vietā, taču Eirokausu sezonu vēl nebeidzās. Tagad BK Ventspils turpinās cīņu pēc ranga zemākajā FIBA Eiropas kausa izcīņā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA