Blāzma pirmo reizi triumfē Trīs bumbu spēlēs

1183

Par tradicionālo Trīs bumbu spēļu uzvarētājiem pirmo reizi kļuvusi komanda Blāzma, kas titulu nodrošināja jau pirms pēdējās sacensību dienas, bet pārējās godalgotās komandas kļuva zināmas tikai tajā.

Blāzmai strītbolā iekļūstot labāko sešniekā, bet tuvākajiem sekotājiem Baltijas ekspresim paliekot aiz tā, kļuva skaidrs, ka blāzmiņi vairs nav noķerami un Ventspils novadā jau var sākties svinības. Otrā un trešā vieta, kā arī viss pārējais kopvērtējums gan vēl bija aktuāls, un šeit neiztika bez drāmas. Ekspreši otrajā grupā pārliecinoši uzvarēja visus mačus, bet spēcīgāko grupā to pašu darīja komanda Nav teikts, kas nozīmēja, ka vicelīderiem pēc divām disciplīnām draud izkrišana no trijnieka. Lai gan abas komandas finišēja ar vienādu punktu skaitu, augstāku vietu (trešo) ieņēma Nav teikts, jo arī atsevišķās disciplīnās tā bija finišējusi augstāk – uzvara basketbolā pret eksprešu otro vietu pludmales volejbolā.

Par punktu mazāk un otrā vieta kopvērtējumā Anzāģei/Popei, kurai tā nepaveicās ar izlozi pludmales volejbolā. Tiesa, pludmalē augstāko vietu kopvērtējumā pazaudēja arī Nav teikts, tā kā droši var teikt, ka uzvaru izcīnīja nevis veiksmīgākā, bet stabilākā komanda. Blāzmai uzvarai pludmalē sekoja otrā vieta futbolā, kas jau bija plats solis pretī titulam, kura izcīnīšanai palīdzību no malas nevajadzēja, tomēr tika sagaidīta arī tā. Strītbolā jau čempionu statusā esošie blāzmiņi izcīnīja piekto vietu, bet trešie bija Gālenes spēlētāji, tā kopvērtējumā pakāpjoties uz septīto vietu. Noteikt jāuzsver līdz šim tikai futbolā draudīgo Rando K piekto vietu kopvērtējumā, tikai par punktu atpaliekot no bronzas godalgām.