BK Ventspils basketbolistiem neizdevās trešdien revanšēties Dānijas klubam Bakken Bears FIBA Eiropas kausa astotdaļfināla kopvērtējumā, lai gan atbildes spēlē Ārhusā uzvarēja ar 81:76. Divu spēļu summā ventspilnieki zaudēja ar 14 punktu starpību – 154:168.

Ventspilnieks.lv jau ziņoja, ka abu komandu pirmajā tikšanās reizē Ventspilī galvenie favorīti BK Ventspils parādīja ļoti vāju sniegumu, ļaujot pretiniekiem uzvarēt ar 20 punktu pārsvaru. Atbildes spēlē Dānijā ventspilniekiem bija pa spēkam atspēlēt tikai sešu punktu deficītu, ar ko bija daudz par maz, lai turpinātu Eiropas kausu sezonu.

Atbildes cīņas pirmajā pusē ventspilnieki bija pārāki, tomēr ne pietiekami, lai iekrātu pieklājīgu pārsvaru. Dāņi, kuri labi iepazinuši ventspilnieku vājās vietas, nekur tālu neļāva atrauties. Lielākais pārsvars pāris reizes sasniedza tikai 10 punktus.

Pēc pārtraukuma viesi uzņēma tempu un vairoja cerības, ka tomēr lielo deficītu būs pa spēkam atspēlēt, taču tad iniciatīvu uzņēmās Bakken Bears un izšķirošajā ceturtdaļā pat izlīdzināja rezultātu.

Pa 15 punktiem ventspilnieku rindās guva Rihards Lomažs un Emanuēls Ubilla.

Līdz ar to Eiropas kausos Ventspils komandai Roberta Štelmahera vadībā ir vēl pieticīgāks rezultāts nekā pērn FIBA Čempionu līgā Kārļa Muižnieka darba laikā. Pēdējais cerību salmiņš paliek Latvijas Basketbola līgas čempionu tituls, kuru ventspilnieki nav spējuši sasniegt jau trīs sezonas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA