Kenijas galvaspilsētā Nairobi notiekošajā pasaules U20 čempionātā vieglatlētikā sporta skolas “Spars” trīssoļlēcēja Darja Sopova finālā ar lēcienu 13.60 metru tālumā izcīnīja bronzas medaļu.

Darja finālu iesāka ar lēcienu nedaudz zem 13 metru atzīmes, bet otrajā mēģinājumā Sopova savu rezultātu uzlaboja līdz 13.33 metriem, kas uz brīdi ļāva pacelties līdz otrajai pozīcijai aiz favorītes zviedrietes Majas Askagas.

Darja piektajā mēģinājumā savu rezultātu pacēla līdz 13.43 metriem, kas ļāva Sopovai noturēt trešo pozīciju pirms pēdējiem mēģinājumiem.

Francūziete Soane Auchagosa savā noslēdzošajā mēģinājumā izstūma Darju no medaļu pozīcijām, aizlecot līdz 13.53 metru atzīmei. Tas sestajā mēģinājumā uzlika visu spiedienu uz mūsu sportisti. Sopova savā atspērienā bija tālu no vēlamās atzīmes, netrāpot uz dēlīša, taču lēciens padevās patiesi lielisks, Darjai Sopovai sasniedzot 13 metrus un 60 centimetus, kas ļāva izraut bronzas medaļu. Sopova atpalika tikai divus centimetrus no sava personīgā rekorda, piekāpjoties tikai Majai Askagai un Tesjai Eboselei.

Apsveicam Darju ar gūto panākumu un pateicamies treneriem Jurim Petrovičam un Andrim Kronbergam par ieguldīto darbu!

 

24.08.2021. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvaldes FB profils