Dīns paliek Ventspilī!

1275
Autors: BK Ventspils
Autors: BK Ventspils

Turpinot sastāva komplektāciju nākamajai sezonai, nule kā panākta vienošanās ar saspēles vadītāju Villiju Dīnu par līguma pagarināšanu vēl uz vienu sezonu.

Dīns komandai pievienojās pagājušās sezonas martā un pirmo spēli LBL čempionātā aizvadīja 19.martā pret Liepāja/Triobet, kurā atzīmējās ar 17 gūtajiem punktiem, piecām rezultatīvām piespēlēm un sešām izcīnītajām atlēkušajām bumbām. Dīns LBL čempionātā aizvadīja 19 spēles un ar to pietika, lai viņš ar vidēji ik mačā gūtajiem 15,4 punktiem kļūtu par komandas rezultatīvāko spēlētāju.

Dīns kļuva arī par labāko piespēlētāju komandā – 4,9 rezultatīvas piespēles ik mačā. Viņam arī lielākais spēles laiks (28:15 minūtes), pret viņu visvairāk izdarīti pārkāpumi (4,8), viņš visvairāk pārķēris pretinieku piespēles (1,9), arī kļūdījies visvairāk (2,7) un visbeidzot sakrājis visaugstāko efektivitātes rādītāju (16,7).

Pagarinot līgumu ar Dīnu, BK Ventspils ir līgumi vēl ar sekojošiem spēlētājiem: ar Kristapu Janičenoku, Māri Gulbi, Arti Ati, Rihardu Lomažu, Andreju Gražuli, Aigaru Šķēli, Tomu Leimani, Edgaru Zeļoni, Čeiku Mbodžu un Māri Ziediņu.