Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome izvirzījusi sešus kandidātus Latvijas virslīgas čempionāta trešā apļa labākā jaunā spēlētāja balvai, kam turpinājumā sekos futbola žurnālistu un virslīgas klubu galveno treneru balsojums.

Sešu izvirzīto kandidātu vidū ir arī viens FK Ventspils futbolists – Latvijas izlasē uzspēlējušais Ņikita Koļesovs. Ar viņu konkurē divi Metta/LU spēlētāji Eduards Emsis un Vladislavs Fjodorovs, kā arī Vladislavs Kurakins (Riga FC), Roberts Uldriķis (RFS) un Ingars Sarmis Stuglis (Jūrmalas Spartaks).

Sezonas laikā kopumā balsojumi notiks četras reizes, to atkārtojot ik pēc septiņām spēļu kārtām jeb čempionāta apļiem, kad katra komanda ar katru aizvadījusi vienu savstarpējo spēli. Galvenais kritērijs kandidātu izvirzīšanai būs vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam jāatbilst U-21 vecuma kategorijai, tajā pašā laikā uzsverot, ka nav ierobežojuma attiecībā uz aizvadīto sezonu skaitu virslīgas čempionātā.

Par pirmā apļa labāko jauno spēlētāju tika atzīts Roberts Uldriķis (RFS), savukārt sekojošajā aplī labākā godu saņēma Vladislavs Kurakins (Riga FC).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA