FK “Ventspils” jaunajai sezonai gatavosies treniņnometnē Turcijā

0
233

FK Ventspils klubs jau ir sācis gatavošanos jaunajai sezonai, turklāt arī šajā starpsezonā plānotas divas treniņnometnes ārpus Latvijas, liecina kluba jaunā galvenā trenera Viorela Frunzas teiktais.

Intervijā, kas publicēta kluba mājas lapā, viņš stāsta, ka gatavošanās jaunajai sezonai tiks iedalītas trīs posmos.

“Pirmais – darbs Ventspilī, līdz izbraukšanai uz treniņnometni Turcijā. Tas iekļaus sevī gan “fiziku”, gan taktiku – ļoti svarīgi, lai futbolisti saprastu, ko no viņiem prasa jaunais treneru štābs. Ceru, nospēlēsim mājās pārbaudes spēli. Otrais etaps – treniņnometne Turcijā, svarīgs nogrieznis. Tur mūs gaida daudz neatlaidīga darba visos aspektos un sparingi ar klasiskiem un spēcīgiem pretiniekiem. Trešais etaps – tā ir vēl viena treniņnometne, visticamāk – Lietuvā, kur mēs jau pilnībā koncentrēsimies uz gatavošanos startam Latvijas čempionātā,” komentēja treneris.

“Protams, man ļoti patīk uzbrūkošs stils un patīk, kad tiek gūti vārti. Un, neapšaubāmi, gribu, lai Ventspils klubs priecētu līdzjutējus ar skaistu un rezultatīvu spēli. Bet kur gan mūsdienīgā futbolā bez uzticamas aizsardzības?! Svarīgi atrast spēles balansu, lai katra līnija darbotos produktīvi, un tas nestu kopējo panākumu. Pēc tā tieksimies,” tā treneris.

20.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils