FK “Ventspils” nospēlē neizšķirti Maltā, taču iekļūst UEFA Eiropas līgas 3.kārtā

489

FK Ventspils futbolisti ceturtdien nospēlēja 2:2 ar Maltas klubu Gzira United, tomēr divu spēļu summā uzvarēja ar 6:2 un iekļuva UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā.

Jau spēles 16.minūtē mājinieki atklāja rezultātu, turklāt mājinieki nedomāja padoties un centās atspēlēt četru vārtu deficītu, kas tika radīts Ventspilī. Maltas klubs aktīvi uzbrukuma un izdarīja daudz sitienu pa vārtiem, tomēr pārspēt ventspilniekus neizdevās.

72.minūtē ventspilniekiem beidzot izdevās gūt vārtus, panākot 1:1 un samazinot mājinieku izredzes līdz minimumam. Vēl vairāk, septiņas minūtes vēlāk viesi pēc Mihailo Serhijčuka sitiena jau bija vadībā ar 2:1. Pārsvaru gan neizdevās nosargāt, jo mača galotnē laukuma saimnieki panāca 2:2.

Abu komandu pirmā spēle noslēdzās ar pārliecinošu ventspilnieku uzvaru – 4:0. Tas deva drošu pamatu iekļūšanai nākamajā kārtā, tādēļ atbildes spēle Maltā vairāk bija formalitāšu nokārtošana.

Ir jau zināms, ar ko Ventspilij būs jāspēlē kvalifikācijas trešajā kārtā. Tā būs Portugāles čempionāta piektā spēcīgākā komanda Gimaraešas Vitoria.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils