FK “Ventspils” pārsteidz līderus RFS un uzvar ar 2:0!

644

Mazliet negaidītu, taču ļoti svarīgu uzvaru Latvijas virslīgas čempionāta spēlē svinējuši FK Ventspils futbolisti, kuri savās mājās ar 2:0 pārspēja līderus RFS.

Abi vārti tika gūti spēles puslaiku beigās. Vispirms pirmā puslaika izskaņā Kaspars Svārups, kurš atgriezies ventspilnieku rindās pēc vienas sezonas pārtraukuma, raidīja bumbu viesu vārtu tīklā puslaika pēdējā minūtē.

Lai arī viesi ļoti centās atspēlēties, ventspilnieki labi cīnījās aizsardzībā un labi vārtos spēlēja Ivans Baturins. Turklāt četras minūtes pirms pamatlaika beigām rezultatīvais nigēriešu uzbrucējs Tosins Aijeguns dubultoja mājinieku pārsvaru, pieliekot punktu skaistai uzvarai.

Pēc šīs uzvaras FK Ventspils ar 11 punktiem septiņās spēlēs atgriezās trešajā pozīcijā, no otrajā vietā esošajiem Riga FC atpaliekot par četriem punktiem. Līderi ar 21 punktu ir RFS, kuri mačā ar Ventspili piedzīvoja pirmo zaudējumu un pirmoreiz šajā sezonā vispār zaudēja punktus.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils