Ventspils futbolisti ar uzvaru iesākuši cīņas Latvijas futbola virslīgas čempionāta jaunajā sezonā, sestdien savā laukumā ar 2:0 pārspējot Metta/LU vienību. 

Jau sākumā ventspilniekiem izdevās atklāt spēles rezultātu, kad pēc sekmīga centrējuma teicami vārtu priekšā ar galvu nospēlēja pērnās sezonas virslīgas labākais snaiperis Ģirts Karlsons.

Otros vārtus mājinieki guva spēles 65.minūtē. Rīdzinieki pārkāpa noteikumus netālu no sava soda laukuma, turklāt tieši iepretim vārtiem. Brīvsitienu izpildīja Eduards Tīdenbergs, raidot bumbu precīzi gar vārtu stabu vārtos – 2:0.

Spēles beigu daļā mājiniekiem bija vēl pāris lieliskas iespējas gūt vārtus, lieliskākā no tām bija pēdējās sekundēs, kad pēc teicama centrējuma vārtu priekšā labi ar galvu nospēlēja uz maiņu laukumā iznākušais Kaspars Svārups, taču bumba lidoja nedaudz secen.

Nākamo spēli FK Ventspils aizvadīs 18.martā, kad viesos tiksies ar ambiciozo Riga FC. Savukārt nākamo mājas spēli ventspilnieki aizvadīs 1.aprīlī, kad uzņems FK Jelgava vienību.

Uzvaras svinēja arī divas potenciālās favorītvienības. FK Jelgava ar 1:0 saspringtā cīņā pieveica virslīgas debitanti Babīte/Dinamo, bet ambiciozā Riga FC viesos ar 1:0 pieveica FK Liepāja vienību. Vēlāk tiksies arī RFS un Jūrmalas Spartaks.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils