Ventspils futbolisti pirmo reizi 20 gadu laikā ir palikuši bez medaļām Latvijas čempionāta virslīgā, jo sestdien savā laukumā jubilejas 600.spēlē savā laukumā izlaida uzvaru un ar 2:3 piekāpās čempioniem Jūrmalas Spartaks

Mača pirmajā puslaikā FK Ventspils divreiz izdevās izvirzīties vadībā, pateicoties rezultatīvā nigēriešu leģion;ara Adelekes Akinjemi precīzajiem sitieniem. Tomēr vieni allaž prata atspēlēties, pateicoties Dmitrija Platonova un Aziza Ibragimova vārtu guvumiem. Otrā puslaika noslēgumā, tikai trīs minūtes pirms spēles beigām uzvaras vārtus jūrmalnieku labā guva Jevgēņijs Kazačoks.

Ventspils šajā mačā iztika bez Ritvara Rugina, Ņikitas Koļesova, Vitālija Rečicka un Antona Jemeļina. Turklāt vēl vairāki Ventspils futbolisti ir traumēti.

Tiesa, pateicoties Jelgavas kluba uzvarai pār RFS, ventspilnieki tik un tā ieguva iespēju startēt nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā. Ventspilij un RFS noslēgumā bija vienāds punktu skaits, bet savstarpējos mačos pārāki bija tieši kurzemnieki, kas līdz ar to viņiem arī ļāva nodrošināt tik svarīgo ceturto vietu.

Šīs sezonas virslīgas noslēgumā ar 46 punktiem 24 spēlēs uzvarēja Jūrmalas Spartaks, bet pa 37 punktiem ieguva Liepāja/Mogo un Riga FC. Ceturtā ar 35 punktiem bija Ventspils, kamēr tai ar tikpat punktiem sekoja RFS.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils