FK Ventspils futbolisti neveiksmīgi aizvadīja Latvijas futbola virslīgas čempionāta spēli, kurā savā laukumā ar 1:2 piekāpās FK Jelgava vienībai. Šis ventspilniekiem bija pirmais zaudējums šā gada čempionātā.

Ventspilniekiem ļoti neveiksmīgs bija spēles sākums. Jau spēles 8.minūtē tiesnesis piešķīra apšaubāmu 11 m soda sitienu uz ventspilnieku vārtiem, to sekmīgi realizēja Gļebs Kļuškins. Sešas minūtes vēlāk Mārcis Ošs dubultoja viesu pārsvaru.

Mājinieki centās ātri atgūties no aukstās dušas. Tiesnesis ļāva spēlēt diezgan asu futbolu, vienā no epizodēm viesu spēlētājs Perepļotkins atstāja laukumu tikai uz nestuvēm. Spēles 32.minūtē ventspilniekiem izdevās lielisks pretuzbrukums un pēc centrējuma ar galvu bumbu vārtos raidīja Ritvars Rugins.

Mājiniekiem bija vēl virkne lielisku iespēju gūt vārtus, taču allaž pietrūka precizitāte un veiksme izspēles izskaņā. Turklāt tiesnesis otrajā puslaikā divas reizes strīdīgā situācijā nesaskatīja pārkāpumu jelgavnieku spēlē, kaut gan vismaz vienu reizi savā soda laukumā nospēlēja ar roku.

Šis FK Ventspils vienībai bija pirmais zaudējums šā gada čempionātā, bet jelgavniekiem – otrais panākums.

Citā spēlē FK Liepāja/Mogo ar 3:1 apspēlēja virslīgas debitanti Babīte/Dinamo.

Autors: Ventspilnieks.lv