FK Ventspils trešdienas vakarā savā laukumā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru Latvijas virslīgas čempionāta spēlē, ar 4:0 sagraujot čempionus un čempionāta līderus Jūrmalas Spartaks

Spēles rezultātu jau mača 11.minūtē atklāja Aleksejs Aleksejevs, bet 26.minūtē mājiniekiem vēl vienus vārtus guva Adeleke Akinjemi, iegūstot savai komandai komfortablu 2:0 pārsvaru pēc pirmā puslaika. Adeleke ļoti asprātīgi nospēlēja pretinieku soda laukumā un pārsteidza vārtsargu, sitot bumbu vārtos no gaisa ar papēdi.

Sākoties otrajam puslaikam Ventspils negrasījās apstāties pie sasniegtā un palielināja pārsvaru līdz trīs vārtiem, pateicoties Eduarda Tīdenberga vārtu guvumam 49.minūtē. Pēdējo vārdu gūstot savus otros vārtus spēlē teica Adeleke Akinjemi, 60. minūtē panākot graujošo 4:0.

Šī ventspilniekiem bija jau ceturtā uzvara pēc kārtas. Pēc šī panākuma FK Ventspils ar 23 punktiem 15 spēlēs nostiprinājās trešajā vietā. Tikpat punktu ir arī otrajā vietā esošajai Liepāja/Mogo, taču liepājniekiem ir viena spēle mazāk. Spartaks ar 28 punktiem 14 spēlēs ir drošā pirmajā vietā.

Rezultatīvāko spēlētāju vērtējumā Tosins Aijeguns ar sešiem precīziem sitieniem dala pirmo vietu, bet vakardienas mača varonis Adeleke Akinjemi ar četriem vārtiem dala ceturto vietu ar vēl septiņiem spēlētājiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils