FK Ventspils uzvar Jelgavā un atjauno cerības uz medaļām

1182

FK Ventspils futbolisti izcīnījuši svarīgu uzvaru Latvijas čempionāta virslīgas spēlē, viesos ar 1:0 pārspējot šosezon neveiksmīgi spēlējošo FK Jelgava un tā atjaunojot cerības sezonu noslēgt medaļnieku pulkā. Tiesa, cerības nav lielas, jo līdz sezonas beigām atlikušas tikai trīs spēles.

Vienīgos vārtus ventspilnieku labā spēles 33.minūtē guva Aleksejs Aleksejevs.

Pirmajā puslaikā laukumā bija vērojama līdzvērtīga cīņa, tomēr savu iespēju gūt vārtus pirmajā puslaikā izmantoja Aleksejevs, kurš izvirzīja Ventspils komandu vadībā. Līdz lielajam pārtraukumam vārti vairs netika gūti, bet otrajā puslaikā jau izteikts teritoriālais pārsvars piederēja Jelgavai. Lai arī mājiniekiem bija dažas iespējas panākt izlīdzinājumu, Ventspils, prasmīgi darbojoties aizsardzībā, uzvaru noturēja.

Seškārtējā valsts čempione Ventspils iepriekšējās piecās virslīgas spēlēs bija izcīnījusi tikai vienu uzvaru, kā rezultātā nokrita uz piekto vietu turnīra tabulā. Līdz ar to cīņa par pirmo trijnieku un Eirokausiem tai ir aktuālāka nekā dzīšanās pēc titula.

Trīs kārtas pirms čempionāta beigām Ventspils futbolisti ar 31 punktu 21 spēlē pakāpās vismaz uz laiku līdz ceturtajai pozīcijai. Līderu galvgalī situācija ir ļoti saspringta: vadībā ar 40 punktiem 21 spēlē ir Jūrmalas Spartaks, kas ir tuvu titula aizstāvēšanai, ar septiņi punkti mazāk ir Riga FC, vēl par punktu atpaliek RFS, kuriem spēle rezervē. Ar 30 punktiem 20 spēlēs piektie ir Liepāja/Mogo.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils