Zaudējumu UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā ceturtdien vēlā vakarā piedzīvoja FK Ventspils, kas viesos Reikjavīkā ar 0:1 zaudēja Islandes spēcīgākajam klubam Valur. Līdz ar to ventspilniekiem Eiropas kausu sezona ir beigusies.

Arī šoreiz Ventspils komandas vārtus sargāja Andrejs Pavlovs. Islandes klubs uzbruka daudz, taču Pavlovs spēlēja labi. Tikmēr Ventspils futbolisti nespēja uzsist pa vārtiem ne reizi.

Otrajā puslaikā Ventspils pārvarēja Valur presingu un pārņēma iniciatīvu. Tiesa, 71.minūtē Valur futbolistam pretuzbrukumā izdevās izskriet vienam pret Pavlovu. Ar pirmo mēģinājumu viņiem neizdevās pārspēt Ventspils vārtsargu, bet atkārtots sitiens bija veiksmīgs, Laurasonam panākot 1:0.

Piecas minūtes vēlāk sekoja nākamais izgājiens vienatnē pret Ventspils vārtiem, kas beidzās ar Pavlova pēdējās cerības sodu un noraidījumu. Kurzemniekiem bija palikusi vēl viena maiņa, līdz ar to laukumā varēja doties rezerves vārtsargs Maksims Uvarenko, taču viesi bija palikuši desmit vīru sastāvā. Mazākumā vārti, kas ļautu iekļūt nākamajā kārtā, netika gūti, un Ventspils cieta zaudējumu ar 0:1.

Autors: Ventspilnieks.lv/LETA / Foto: FK Ventspils