Kā jau ierasts, nedēļu pēc Ventspils valstspilsētas svētkiem, 13.augustā Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām jau 13.reizi notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls.

Lieliska iespēja piedalīties trīs treniņos visiem sagatavotības līmeņiem – iesācēji varēs iemācīties pareizu nūjošanas tehniku, pieredzējušākie – kā trenēt nūjošanas ātrumu un izturību! Ar nūjām dalībnieki tiks nodrošināti. Izlozē būs reālas, augstākās raudzes nūjas, beigās jauna neolimpiskā sporta veida sacensības Nūjmešanā!

Treniņi notiks 4., 9. un 11. augustā, kurus vadīs sertificēti nūjošanas treneri Aiva Rupeika un Andris Valerts

Nodarbības 4. un 9. augustā notiks Reņķa dārzā, bet 11.augustā Piedzīvojumu parkā. Sākums plkst. 18:30.

Jautājumu gadījumā par laikiem un inventāru sazinieties ar treneri un nūjošanas instruktoru Andri Valertu pa telefonu 29149170.

Pasākums organizēts Eiropas Savienības projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

 

3.08.2022. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Pixabay