Golubovičam hat-trick, Venta 2002 pārliecinoši uzvar Rīgu

1455
Autors: HK Venta 2002
Autors: HK Venta 2002

Pārliecinošu uzvaru Latvijas 1.līgas čempionāta spēlē svinējuši Ventspils Venta 2002 hokejisti, kas savā laukumā ar 6:2 pārspēja HS Rīga 2000 vienību, izcīnot otro uzvaru turnīrā.

Pirmajā trešdaļā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, taču otrajā periodā ventspilnieki guva četrus bezatbildes vārtus. Rezultātu atklāja Oskars Grigulis, realizējot skaitlisko vairākumu. Pēc tam pārsvaru dubultoja Kristaps Bergmanis, kam sekoja Jāņa Goluboviča un vēlreiz Bergmaņa vārtu guvumi.

Pēdējā trešdaļā ventspilnieki turpināja gūt vārtus un deviņas minūtes pirms spēles beigām bija vadībā jau ar 6:0. Abus vārtus guva Golubovičs.

Pa četriem punktiem šajā spēlē sakrāja trīs Venta 2002 spēlētāji. Trīs vārtus jeb hat-trick guva un vienu piespēli izdarīja Golubovičs, vārti un trīs piespēles Griguļa rēķinā, bet Mārtiņš Feifers izdarīja četras rezultatīvas piespēles.

Kopvērtējumā Venta 2002 ar divām uzvarām divās spēlēs ir otrajā vietā. Tikpat labi sekmējies arī HK Liepāja Juniors vienībai, kurai ir labāka vārtu attiecība.

Venta 2002 un HS Rīga 2000 svētdien tiksies atkārtoti, taču šoreiz jau spēlē Rīgā.