Latvijas – Igaunijas basketbola līgas centrālajā mačā jeb Latvijas grandu duelī BK Ventspils viesos cieta pamatīgu zaudējumu VEF Rīga komandai – 80:98.

Spēli agresīvi un enerģiski iesāka tieši vefiņš, kas strauji izvirzījās vadībā. Lai arī ventspilnieki mēģināja turēt līdzi un pirmajā ceturtdaļā guva 25 punktus, mājinieki iespēja par desmit punktiem vairāk. Mača turpinājumā sāka atspēlēties un pat vienubrīd izvirzījās arī vadībā (42:41), tomēr turpināt iesākto vairs nespēja. Pēc pirmā puslaika vēl trīs punktu deficīts (52:55), bet otrajā puslaikā mājiniekiem jau pilnībā piederēja pārsvars, kuri pakāpeniski kāpināja rezultāta pārsvaru.

Māris Gulbis bija rezultatīvākais spēlētājs Ventspils komandā un guva 25 punktus, bet Timotijs Šorts sakrāja 18 punktus.

17.02.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LIBL