Gražulis atgriežas, BK Ventspils +36 pār LU

1281

Pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta kārtējā spēlē svinēja BK Ventspils, kas savā laukumā ar 96:60 apspēlēja Latvijas Universitāti.

Šajā spēlē sastāvā pēc savainojuma izārstēšanas atgriezās Andrejs Gražulis. Lai gan viņa vārds bija spēles pieteikumā un viņš kopā ar komandu arī iesildījās, laukumā viņš tomēr vēl neizgāja. Atpūta bija iedota arī Kristapam Janičenokam, Vilijam Dīnam, kuri gan bija pieteikti spēlei, bet laukumā neizgāja, un Ronaldam Zaķim.

Spēles sākums veiksmīgāk padevās studentiem, kuri iekrāja pat piecu punktu pārsvaru, taču tas bija tikai uz laiku. Mājinieki pamazām sāka noteikt galveno toni laukumā un tas drīz vien atainojās rezultātā. Ja pirmo ceturtdaļu noslēdza neizšķirti 11:11, nākamajā ceturtdaļā mājiniekiem jau bija desmit punktu pārsvars. Tiesa, pēc pirmā puslaika pārsvars saruka līdz sešiem punktiem (37:31).

Pēc pārtraukuma jau pilnībā izpaudās laukuma saimnieku pārsvars un tas arī bija redzams rezultātā, tā pārsvars turpināja augt, bet spēles beigās tas sasniedza jau 36 punktus.

Kempbels guva 21 punktu, bet Jakoviča rēķinā šoreiz 19 punkti. Punktus spēlē guva visi astoņi laukumā pabijušie Ventspils basketbolisti.