Pirmajā Adventē plkst.15 Olimpiskā centra Ventspils Ledus hallē notiks kārtējā spēle Latvijas hokeja čempionāta 1.līgā, kurā līgas pašreizējie čempioni HK VENTA 2002 uzņems Daugavpils/LDz Cargo vienību.

Ventspilniekiem sezonas pirmā puse aizritējusi ar mainīgām sekmēm, jo līdzšinējās septiņās spēlēs izcīnītas četras uzvaras pamatlaikā, taču reizi zaudēts pagarinājumā, bet divas reizes – pamatlaikā. Kopvērtējumā ar 13 punktiem ventspilnieki ir otrajā pozīcijā. Punkts vairāk ir Lido vienībai.

Taču konkurenti min cieši uz papēžiem. Pa 16 spēlēm aizvadījušas Mārupes, HS Rīga 2001 un Liepājas SSS komandas, kuras izcīnījušas attiecīgi 12, 11 un 10 punktus, teorētiski var apsteigt ventspilniekus.

HK VENTA 2002 pretinieki daugavpilieši līdzšinējās septiņās spēlēs ieguvuši deviņus punktus un ieņem septīto pozīciju.

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā līderos ir divi ventspilnieki – Jānis Golubovičs ar 14 (1+13) punktiem un Oskars Grigulis ar 13 (6+7) punktiem. Ceturtajā vietā ir Deniss Katerņičs ar 12 (8+4) punktiem.

Nāc un atbalsti! Tavs atbalsts komandai ir ļoti nepieciešams, lai visi kopā aizstāvētu pērn izcīnīto vēsturisko panākumu!

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002