Itālijas čempions senegālietis Mbodžs pievienojas BK Ventspils

1298

Basketbola klubs Ventspils turpina komplektēt jaunās sezonas sastāvu un kā jaunākais darījums ir līguma parakstīšana ar 1987.gadā dzimušo Čeiku Tidianu Mbodžu, kurš pavisam nesen, līdzīgi kā Latvijas izlase, piedalījās 2016.gada olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā. Līgums noslēgts uz vienu sezonu.

29 gadus vecais un 2,08 m garais Senegālas izlases centra spēlētāja līdz šim senegālieša spožāka sezona bija 2014./2015.gadā, kad pārstāvot Itālijas klubu Sasāri Dinamo tika uzspēlēts ULEB Eirolīgā un ULEB Eiropas kausa izcīņā, kā arī izcīnīts Itālijas čempiona tituls un uzvarēts Itālijas kausa izcīņā. Itālijas čempionātā Mbodžs aizvadīja 20 spēles, laukumā pavadīja vidēji nepilnas deviņas minūtes, guva divus punktus, izcīnīja 2,5 atlēkušās bumbas. Pirms pievienoties Dinamo komandai, Mbodžs uzsāka citā Itālijas A sērijas komandā – Cantu.

Pagājušajā sezonā BK Ventspils jaunieguvums spēlēja Polijā, pārstāvot Energa Czarni un izcīnīja trešo vietu. Sezonā Polijā Mbodži aizvadīja 38 spēles, laukumā vidēji pavadīja 22,5 minūtes, guva 11,5 punktus, izcīnīja 6,1 atlēkušo bumbu un 1,4 reizes bloķēja metienus.