Jakovičam 9 punkti Latvijas basketbola izlases zaudējumā Spānijai

695

Latvijas vīriešu basketbola izlase piektdien veiksmīgi uzsāka pakaļdzīšanos, tomēr beigās atspēlēties neizdevās un piedzīvoja zaudējumu Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē savā laukumā pret Spāniju – 62:67.

Spāņi spēles pirmajā pusē bija pārliecinoši labāki, turklāt latvieši spēlēja haotiski un nespēja būt rezultatīvi. Rezultāts auga lēni, bet pēc pirmā puslaika spāņi bija vadībā ar 38:25. Pēc pārtraukuma latvieši sāka pakaļdzīšanos un diezgan veiksmīgi, dažas minūtes pirms spēles beigām sadeldējot starpību līdz minimumam – 60:61. Tomēr atlikušajā laikā pārņemt vadību neizdevās un piedzīvoja zaudējumu.

Visi trīs BK Ventspils krāsas pārstāvošie spēlētāji tika laukumā un arī guva punktus. Rezultatīvākais no ventspilniekiem bija Ingus Jakovičs, kura rēķinā deviņi punkti. Rihards Lomažs guva piecus punktus, bet Ronalds Zaķis atzīmējās ar diviem punktiem. Visā spēlē labākais ar 18 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Aigars Šķēle, kurš pirms tam spēlēja Ventspilī.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FIBA