Janičenoks, Dīns un Zeļonis – favorīti LBL Zvaigžņu spēles balsojumā

1244
Autors: Ieva Čīka/LETA
Autors: Ieva Čīka/LETA

BK Ventspils komandas kapteinis Kristaps Janičenoks un viens no Barons kvartāls labākajiem spēlētājiem Deniss Krestiņins ir favorīti šīs sezonas Latvijas Basketbola līgas (LBL) Zvaigžņu spēles starta sastāvu balsojumā.

LBL Zvaigžņu spēle tiks aizvadīta jau 25.reizi. Šosezon tā Ventspils Olimpiskā centra hallē norisināsies 11.februārī. Spēlē jau ierasti Latvijas basketbolistu komanda sacentīsies ar leģionāru komandu, taču jauninājums būs tas, ka uzvarētāji tiks pie naudas balvas no Ventspils pilsētas domes.

Ierasts, ka komandu starta sastāvus nosaka līdzjutēju balsojumā, kurā pēc pirmās nedēļas Latvijas basketbolistu komandā lielākā popularitāte ir Janičenokam, kamēr leģionāru rindās visvairāk balsu savācis centra spēlētājs Krestiņins no Lietuvas.

Balsošana ilgs līdz 31.janvārim, bet ja tā noslēgtos jau tagad, tad Latvijas komandas pamatsastāvā bez Janičenoka būtu arī viņa komandas biedri Aigars Šķēle un Ronalds Zaķis, kā arī Armands Šķēle no VEF Rīga un Mārtiņš Laksa no Valmiera/ORDO.

Savukārt Leģionāru komandā pagaidām lielāko balsu skaitu bez Krestiņina ieguvuši arī Ventspils komandas spēlētāji Villijs Dīns un Edgars Zeļonis, kā arī VEF Rīga pārstāvji Kristofers Ričardss un Arns Labucks.