Janičenoks trenēs 2.vidusskolu, Zaķis – 6.vidusskolu, Dīns – 4.vidusskolā

1731
Autors: Publicitātes foto

Jau ceturto gadu Ventspilī notiks BK Ventspils un pilsētas skolu basketbola turnīrs Basketvīruss. Nupat ir noskaidrojies, kuri basketbolisti trenēs attiecīgu skolu komandas.

Kā allaž, turnīrā piedalīsies 7. un 8.klašu zēni, kuri veidos skolas komandu. Savukārt šo klašu meitenes piedalīsies karsējmeiteņu turnīrā. Katras skolas komandas galvenie treneri būs BK Ventspils spēlētāji, kuriem būs trīs dienas laika, lai sagatavotu komandas turnīram.

Pārventas pamatskolas komandu gatavos Edgaras Želionis un Māris Ziediņš, 1.pamatskolu – Andrejs Gražulis un Tods O’Briens, 1.ğimnāziju – Florians Kempbels un Aigars Šķēle, 2.pamatskolu – Māris Gulbis un Rihards Lomažs, 2.vidusskolu – Kristaps Janičenoks un Toms Leimanis, 4.vidusskolu – Villijs Dīns un Inguss Jakovičs, bet 6.vidusskolu – Ronalds Zaķis un Artis Ate.

Treneri uz skolu tikties ar savām komandām dosies 18.aprīlī, kur trīs dienās mēģinās izveidot turnīra čempionvienību. Bet pats turnīrs norisināsies 21.aprīlī Olimpiskā centra Ventspils basketbola hallē no plkst.13.

Pagājušajā gadā uzvaras laurus plūca Ventspils 4.vidusskola, kura uzvarēja basketbola turnīra un arī karsējmeiteņu konkursā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto