Jaunais kanoe airētājs Kalenda iekļauts Latvijas izlasē dalībai Eiropas čempionātā

683

Talantīgais Ventspils kanoe airētājs Jēkabs Kalenda iekļauts Latvijas izlases sastāvā startam Eiropas čempionātā junioriem un U-23 grupā, kas no 11. līdz 14.jūlijam notiks Čehijā.

Kā informēja Ventspils pilsētas Sporta pārvaldē, Kalendam ceļazīmi uz Eiropas čempionātu nodrošināja sekmīgais starts Latvijas čempionātā, kurā viņš izcīnīja sudrabu 200 m sprintā un bronzas medaļu 500 m distancē.

Par divkārtējo Latvijas čempioni juniorēm kļuva Alīna Mihailova, Rinalds Ozolnieks U-23 vecuma grupā izcīnīja vienu sudraba un divas bronzas medaļas, bet kopā ar Reini Grunduli viņš kļuva par čempionu un divkārtēju vicečempionu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Sporta skolas Spars foto