Karlsonam divi vārti, FK Ventspils pieveic līderus Spartaku

1533

Ģirts Karlsons guva divus vārtus un bija tuvu tam, lai gūtu arī hat-trick, bet FK Ventspils izcīnīja pirmo uzvaru Latvijas virslīgas čempionāta sezonā, savā laukumā ar 2:1 pieveicot līdervienību Jūrmalas Spartaks, kuriem tas bija pirmais zaudējums sezonā.

Ventspilnieki spēli iesāka aktīvāk un savu panāca jau spēles 9.minūtē, kad pēc lieliskas izspēles Karlsons atklāja rezultātu. Tomēr jau pēc 15 minūtēm viesi izmantoja ventspilnieku atslābumu aizsardzībā un pēc Dmitrija Platonova raidījuma panāca izlīdzinājumu. Turpinājumā ventspilnieki atkal kļuva aktīvāki un veidoja arvien vairāk labu momentu, tomēr vārtus gūt izdevās tikai otrajā puslaikā. Spēles 58.minūtē Karlsons aktīvi nospēlēja pretinieku soda laukumā un ar elegantu sitienu piemānīja vārtsargu un panāca 2:1.

Jūrmalnieki centās atpēlēties, taču arvien vairāk laukumā dominēja Ventspils futbolisti. Viņi gan labi cīnījās aizsardzībā, gan izveidoja vairākas teicamas vārtu gūšanas iespējas. Vienā no epizodēm lieliska iespēja gūt savus trešos vārtus bija Karlsonam, tāpat teicams sitiens no tālas distances padevās virslīgas rezultatīvākajam spēlētājam Eduardam Tīdenbergam, aktīvs bija arī Ndue Mujeci. Tomēr trešos vārtus gūt vairs neizdevās.

Ventspilnieki sezonas ievadā bija nospēlējuši tikai neizšķirti – 1:1 pret Riga FC un 2:2 ar čempionvienību FK Liepāja.

Savukārt jūrmalnieki pirmajās divās spēlēs bija uzvarējusi, tajā skaitā liepājniekus.

Nākamo spēli ventspilnieki aizvadīs atkal savā laukumā, kad 9.aprīlī Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā uzņems FK Liepāja.