Ventspils volejbolisti izstājas no cīņas par Nacionālās līgas čempiontitulu

1293

Volejbola klubs Ventspils piedzīvoja zaudējumu Latvijas Nacionālās 1.līgas čempionāta izšķirošajā pusfināla cīņā, savā laukumā dramatiskā cīņā piecos setos piekāpjoties RTU vienībai. Līdz ar to ventspilnieki cīnīsies par bronzas godalgām.

Abu komandu pirmajā spēlē Ventspilī ventspilnieki uzvarēja pārliecinoši trīs setos. Atbildes spēlē Rīgā tika piedzīvots zaudējums piecos setos, tādēļ bija nepieciešama izšķirošā cīņa par vietu finālā. Ņemot vērā uzvaru regulārajā čempionātā, ventspilniekiem bija sava laukuma priekšrocība, tādēļ izšķirošā spēle atkal notika Pārventas sporta hallē.

Spraiga cīņa ritēja jau ar pirmajām izspēlēm. Lai gan mājiniekiem bija neliels pārsvars, tomēr pirmā seta galotnē veiksmīgāk nospēlēja viesi, kuri uzvarēja ar 25:22. Seta galotnē pievīla ventspilnieku tehniskais izpildījums – serve tīklā, divas izspēles noslēgtas ar sitienu autā. Otrajā setā ventspilnieki spēlēja jau krietni veiksmīgāk un arī setu uzvarēja pārliecinoši ar 25:15. Īpaši dramatisks bija trešais sets, kas ievērojami ieilga, tomēr mājinieki parādīja raksturu un uzvarēja ar 29:27. Acīmredzot pārāk daudz spēka prasīja uzvara šajā setā, jo turpmākajos divos setos vairs neizdevās apturēt pretinieku tik efektīvi. Ceturtajā setā zaudējums ar 16:25, bet izšķirošajā setā viesi uzvarēja ar 15:11.

Ļoti rezultatīvu spēli aizvadīja ventspilnieku līderis Krisaps Šepte, kurš guva 32 punktus.

Ventspils klubam tagad būs jācīnās par bronzas godalgām. Pretinieks vēl nav zināms, jo arī otrajā pusfinālā nepieciešama trešā spēle. Mazajā finālā ventspilnieki tiksies ar VK Aizkraukle un OC Limbaži/MSĢ pāra zaudētāju.