Karlsonu atkal izsauc uz Latvijas futbola izlasi!

1283
Ģirts Karlsons Latvijas izlases rindās 2011.gadā. Kopš tā laika viņš Latvijas izlasē nebija spēlējis. Autors: Evija Trifanova/LETA
Ģirts Karlsons Latvijas izlases rindās 2011.gadā. Kopš tā laika viņš Latvijas izlasē nebija spēlējis. Autors: Evija Trifanova/LETA

Pieredzējušais futbolists, FK Ventspils uzbrukuma līderis un Latvijas futbola virslīgas rezultatīvākais spēlētājs Ģirts Karlsons pēc piecu gadu pārtraukuma atkal uzaicināts pievienoties Latvijas valstsvienībai, ziņo Latvijas Futbola federācija.

Mariana Pahara vadītās izlases kandidātu sarakstā notikušas pāris izmaiņas, turklāt savainojuma dēļ izlasei nevarēs palīdzēt uzbrucējs Artjoms Rudņevs. Kopā ar Karlsonu gatavoties 2018.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Fēru salām un Ungāriju izsaukti arī divi Jelgavas futbolisti.

35 gadus vecais Karlsons izsaukumu uz izlasi izpelnījās ar savu ļoti veiksmīgo spēli šajā sezonā. Pārliecinošs uzbrukuma līderis – 24 spēlēs gūti 14 vārti, kas viņam ļauj pārliecinoši ieņemt pirmo vietu virslīgas čempionāta snaiperu sarakstā.

Latvijas izlasē Karlsons nav spēlējis kopš 2011.gada. Kopumā viņš laukumā izgājis 49 spēlēs un guvis deviņus vārtus.

Latvijas izlase Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēles aizvadīs savā laukumā. Vispirms 7.oktobrī uzņems Fēru salas, bet trīs dienas vēlāk tiksies ar Ungāriju.