Kērlinga čempionātā klāt finālu laiks

1276

Svētdien, 3.aprīlī, Ventspils Ledus hallē notiks Ventspils pilsētas 14.atklātā čempionāta kērlingā pusfinālu cīņas.

Pēc aizvadīto divu apļu spraigām cīņām astoņas čempionātā spēlējošās komandas ir sadalītas divos četriniekos, kas turpinās izspēli pēc play–off sistēmas, pirmais četrinieks cīnīsies par medaļām, bet otrais par maksimāli augstākām vietām turnīra tabulā.

Jāatzīmē, ka 2.apļa divu pēdējo kārtu spēles bija ļoti saspringtas, jo līdz tām vietas augstākajā četriniekā bija nodrošinājušas tikai divas komandas – Ostas celtnieks un Versija, bet uz atlikušajām divām vietām ar vienādu punktu skaitu pretendēja Pērles, Lavīna un Ventspils novads. Novada vīri spēja uzvarēt abas spēles, tajā skaitā arī Pērles, kas vienāda punktu skaita gadījumā nedeva iespēju Lavīnai iekļūt labāko četriniekā.

Savukārt, lai noskaidrotu regulārā čempionāta 2.vietas ieguvēju bija nepieciešama pārspēle, kas notika starp Versija un Ventspils novads, kur, turpinot sekmīgi aizsākto uzvaru sēriju, ar 9:5 spēcīgāka izrādījās Ventspils novada komanda.

3.aprīlī pirmajā spēlē tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri – pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp 1. un 2.vietas ieguvējiem komandām Ostas celtnieks un Ventspils novads, kā arī starp 3. un 4.vietas ieguvējiem Versija un Pērles.

Ostas celtnieka un Ventspils novada dueļa uzvarētājs automātiski iekļūs finālā, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar Versijas un Pērļu dueļa uzvarētāju, lai noskaidrotu otru finālistu. Savukārt, cīņā par bronzas medaļām 10.aprīlī tiksies pusfināla spēles zaudētājs un spēles Versija/Pērles zaudētājs. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā.