Kikboksa leģionam divi kausi un 11 medaļas Latvijas čempionātā

1610

Ar diviem kausiem un 11 godalgām no Latvijas čempionāta un Baltijas Kaujas mākslu olimpiādes atgriezušies Ventspils Kikboksa leģiona sportisti trenera Sergeja Deņisova vadībā.

Raimonds Martinovskis kik-taiboksa ringā ne vien izcīnīja uzvaru, bet arī saņēma kausu kā sacensību labākais cīnītājs. Latvijas čempionātā Ventspils Kikboksa leģionu pārstāvēja arī Ventspils Augstskolas students Armens Pogosjans no Uzbekistānas, kurš pirmo reizi piedalījās kikboksa sacensībās un iesācēju grupā, uzvarot divās cīņās, izcīnīja pirmo vietu.

Ernestam Lankam bija pa spēkam uzvarēt kik-taiboksā, bet kikboksā viņam otrā vieta. Līdzīgi rezultāti arī 13 gadu vecajam Danielam Bileskalnam, tikai viņam izdevās uzvarēt Latvijas čempionāta finālā. Daniels Kašs (15 gadu) un Marks Aleksejevs (16) mājās pārveda divas sudraba medaļas, bet veterāns Ritvars Jansons, kas piedalījās savās pirmajās kik-taiboksa sacensībās, lielā konkurencē ieņēma trešo vietu.

Baltijas Kaujas mākslu olimpiādē Ventspils Kikboksa leģions tika pie vēl viena kausa, jo ieņēma otro vietu komandu vērtējumā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Kikboksa leģions