Sāk demontāžas un rekonstrukcijas darbus Pārventas stadionā

1513

Sākot ar piektdienu, Pārventas mākslīgā seguma futbola stadions sāk piedzīvot vērienīgas pārmaiņas. Kopš piektdienas ir sākušies kompleksie demontāžas darbi, lai pēc tam apjomīgas rekonstrukcijas laikā pārdzimtu jaunā kvalitātē.

Laukuma apkārtnes labiekārtošanas darbu laikā nolīdzinās grunti pie futbola laukuma, kur atrodas skatītāju tribīnes. Savukārt no 3.aprīļa futbola laukums tiks slēgts sporta nodarbībām, jo tiks uzsākti darbi pie esošā mākslīgā seguma demontāžas.

Rekonstrukcijas darbu ietvaros tiks uzklāts jaunākās paaudzes mākslīgais segums, kuru Olimpiskajam centram Ventspils dāvina Latvijas Futbola federācija. Tāpat ir iegādāti jauni laukuma centrālie vārti, pārvietojamas spēlētāju novietnes, kā arī četri jauni pārvietojamie jauniešu 2×3 m vārti un elektronisks rezultātu tablo. Tiks atjaunoti ap laukuma esošie bumbu uztverošie tīkla žogi un izgatavota jauna bumbu atsitiena siena, ko jaunie futbolisti varēs izmantot treniņu nodarbību vajadzībām. Tāpat tiks pārbūvēta un uzlabota esošā apgaismojuma sistēma un sakārtota futbola stadiona teritorija.

Plānots, ka rekonstrukcijas darbi ilgs līdz 20.maijam, bet jau 23.maijā Pārventas svētku laikā tiks atklāts rekonstruētais futbola stadions.

Autors: Ventspilnieks.lv