Kurtišam pokers, klubam pirmā uzvara: FK “Ventspils” sagrauj “Metta”

511

Pirmo uzvaru šīs sezonas Latvijas čempionāta virslīgas spēlēs svinēja FK Ventspils, kas savā laukumā ar 5:2 sagrāva Metta/LU. Četrus vārtus guva Marks Kurtišs.

Sezonas pirmajās piecās spēlēs ventspilnieki guva tikai vienu punktu un četras reizes zaudēja, turklāt spēja gūt tikai vienus vārtus (neizšķirtā 1:1 ar RFS). Tas maksāja darbu galvenajam trenerim, arī kluba īpašnieks paziņoja, ka pamet klubu.

Šajā spēlē FK Ventspils spēlēja tā, kā to no tiem gaida. Ventspilniekiem piederēja labs pārsvars. Īpaši spilgti nospēlēja Kurtišs, kurš jau pirmajā puslaikā vien guva trīs vārtus. Pirmie divi gūti līdz mača 15. minūtei, panākot 2:1. Turklāt visus trīs vārtus guva pēc pilnas programmas – gan ar kreiso, gan ar labo kāju, kā arī ar galvu. Turklāt viņš vēl nekad 81 spēles laikā virslīgā nebija guvis vairāk par vieniem vārtiem (kopumā līdz šai spēlei vien septiņi vārti).

 

Otrajā puslaikā viesi samazināja starpību līdz minimumam, taču tad atkal rezultatīvi nospēlēja mājinieki, neļaujot cerēt pretiniekiem uz vismaz neizšķirtu.

Pēc šīs uzvaras FK Ventspils ar četriem punktiem sešās spēlēs pakāpās uz septīto pozīciju. Divi punkti vairāk sešās spēlēs ir FK Spartaks.

03.05.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils