BK Ventspils basketbolisti izcīnījuši otro uzvaru Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijā, nokļūstot tikai viena panākuma attālumā no iekļūšanas finālā. Sērijas trešajā spēlē ventspilnieki savās mājās uzvarēja dramatiskā galotnē ar 74:73, sērijā panākot vadību ar 2-1.

Līdzīgi kā sērijas pirmajā mačā, arī šoreiz ventspilniekiem mājas laukumā cīņa sākās pagalam neveiksmīgi. Ātri vien mājinieki nonāca zaudētājos ar 4:17 un bija vadībā līdz otrās ceturtdaļas vidum. Turklāt ogrēniešu rindās laukumā atgriezās savainotie līderi Kristaps Dārgais un Rinalds Sirsniņš. Pēc smagā sākuma ventspilnieki gan daudz ātrāk sāka sakārtot savu spēli nekā pirmajā mačā, un otrās ceturtdaļas beigu daļā jau bija vadībā, puslaiku noslēdzot ar +5 (40:35).

Cīņas turpinājumā ventspilniekiem gan tālu neizdevās atrauties (lielākais pārsvars bija septiņi punkti), turklāt brīžiem viesi atkal noķēra un vadības groži mainījās te vienam, te otram klubam.

Viss izšķīrās mača galotnē, kurā labāki bija laukuma saimnieki. Nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām Edgars Lasenbergs realizēja tālmetienu, panākot 74:71. Laika vēl bija daudz, taču tā laikā tika gūts vien viens grozs – to izdarīja Ogres basketbolisti, taču viņu atbilde bija tikai divu punktu vērtībā.

Lasenbergs, kurš spēlē realizēja četrus tālmetienus, ar 19 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs BK Ventspils rindās. Kristofers Kofijs guva 15 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem.

Nākamais mačs notiks 4. maijā plkst. 17 Ogrē.

03.05.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils