Kurzemes derbijā uzvara ventspilniekiem

582

FK Ventspils futbolisti sestdienas vakarā svinēja svarīgu uzvaru, Latvijas virslīgas čempionāta mačā viesos ar 2:1 uzvarot Kurzemes derbijā – FK Liepāja komandu.

Ilgu laiku rezultāts palika neatklāts, līdz pirmā puslaika 37.minūtē lieliski nospēlēja Ingars Sarmis Stuglis un izvirzīja vadībā ventspilniekus.

Liepājnieki centās atspēlēties, taču 63.minūtē atkal panākums ventspilnieku pusē. Beidzot izšāva arī Eduards Tīdenbergs, izvirzot viesus vadībā ar 2:0 un pietuvinot uzvarai.

Tomēr priecāties bija pāragri, jo septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Kristers Tobers vienus vārtus atguva un atkal saasināja intrigu. Tiesa, ventspilniekiem izdevās savus vārtus nosargāt un izcīnīt svarīgu uzvaru.

Pēc šī panākuma ventspilnieki ar 37 punktiem 23 spēlēs atkal pakāpās uz trešo vietu, apsteidzot tik pat punktus guvušo Jūrmalas Spartaks. Līderi ar 47 punktiem 23 spēlēs ir čempioni Riga FC, bet ar 41 punktu seko RFS.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay