Sestdien tiks aizvadītas kārtējās spēles Latvijas – Igaunijas basketbola līgā, kurā centrālais mačs norisināsies Ventspilī jeb Latvijas klasika. Tajā pašreizējie līgas čempioni ventspilnieki uzņems šī brīža Latvijas čempionus VEF Rīga. Spēles sākums plkst.17. Nāc un atbalsti!

Ventspilnieki sezonu sāka ar zaudējumu BK Ogre, kas šobrīd ir līgas kopvērtējuma pirmajā vietā un uzvarējis visās astoņās spēlēs. Cieši pa pēdām min arī vefiņš, kas uzvarējis visās septiņās spēlēs. Trešie ar septiņām uzvarām astoņās spēlēs ir BK Ventspils, kas šodien var uzvaras gadījumā apsteigt rīdziniekus.

BK Ventspils jau ilgāku laiku ir uz uzvaru takas, jo uzvarēti gan visi mači Latvijas – Igaunijas līgā, gan arī simtprocentīgi veiksmīgs sniegums FIBA Eiropas kausā, kurā uzvarēts visās četrās spēlēs un jau garantēta vieta izslēgšanas spēlēs. Tikmēr vefiņam vienīgās veiksmes ir vietējā mērogā, kamēr FIBA Čempionu līgā joprojām neizdodas sekmīgs sniegums un pašlaik izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs ir ļoti zemas. No vienas puses, ventspilniekiem ir laba pārliecība un noskaņojums, bet VEF Rīga – papildu motivācija reabilitēties.

16.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Latvijas – Igaunijas basketbola līga