Latvijas U-18 izlases hokejisti Oļega Sorokina vadībā piedzīvojuši zaudējumu pasaules čempionāta elites divīzijas spēlē, ar 2:6 piekāpjoties baltkrieviem. Šī bija ļoti svarīga spēle, lai cīnītos par vietu 1/4 finālā.

Lai arī vismaz metienu ziņā Latvijas izlasei bija pārsvars, it īpaši spēles pirmajā daļā, vārtus guva baltkrievi. Līdz otrā perioda sākumam latvieši bija zaudētājos jau ar 0:3, kad pirmos vārtus beidzot guva Mārtiņš Laviņš. Līdz trešā perioda vidum baltkrievu pārsvars pieauga jau līdz 5:1, bet trīs minūtes – arī 6:1, pilnībā aprokot latviešu cerības uz izlīdzinājumu.

Ventspilnieks Kristaps Kristiņš arī šajā spēlē pie rezultativitātes punktiem netika.

Nākamais jeb apakšgrupas pēdējais mačs paredzēts 1. maijā ar Zviedriju, kas kārtējā spēlē ar 3:1 pieveica Šveici.

30.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: IIHF