Rūpniecības ielā plānoto ceļa seguma remontdarbu dēļ teju visu maija mēnesi būs ierobežota satiksme, brīdina Ventspils brīvostas pārvalde.

Remontdarbi notiks Rūpniecības ielas posmā no dzelzceļa pārbrauktuves pie Durbes ielas līdz pārbrauktuvei pie apvedtilta. Darbi sāksies 5. maijā un paredzēts, ka tie ilgs līdz 27. maijam.

Tāpat kā iepriekš, darbi tiks organizēti tā, lai pie visiem uzņēmumiem šajā ielā būtu iespējams piebraukt ar auto. Satiksme notiks vienā virzienā – no Durbes ielas virzienā uz Apvedtiltu.

Būvdarbus veiks SIA Ventbetons-V. Būvdarbu līgums noslēgts par 359 406,23 eiro (bez PVN).

Pēc darbu pabeigšanas Rūpniecības ielas posmā sāksies Ventas tilta brauktuves seguma atjaunošana. Būvdarbi plānoti, neslēdzot satiksmi uz tilta un saglabājot divvirziena transporta kustību – vispirms atjaunojot brauktuves virzienā uz Pārventu (Rīgas virziens) seguma daļu. Vēl šogad pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma plānota Kaiju ielas pārbūve un piebrauktuves atjaunošana pie ostas termināļa Plostu ielā. Šobrīd uzsākti arī projektēšanas darbi, lai pārbūvētu Ostas ielu posmā no Jāņa ielas līdz Dārzu ielai.

23.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com