Lidmašīnas tehniskas ķibeles dēļ Aberdeen futbolisti nevar ierasties Ventspilī

1204

Lidmašīnas tehnisku problēmu dēļ par astoņām stundām aizkavējies Latvijas futbola komandas Ventspils pretinieku UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā Aberdeen reiss uz Rīgu, vēsta vairāki skotu mediji.

Skotijas klubam Aberdeen ceturtdien Ventspilī pret vietējo komandu jāaizvada UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas atbildes mačs, taču došanās uz Latviju šai vienībai sākusies ar pamatīgiem pārdzīvojumiem.

Komandai reiss no Aberdīnas lidostas bija iecerēts trešdien no rīta, taču lidmašīnai radās problēmas ar hidraulisko sistēmu, jo gaisa kuģa dzinējā ielidojis putns, kā rezultātā futbolisti uz Rīgu varēs izlidot vien pievakarē. Līdz ar to Aberdeen ir spiesta mainīt savu grafiku un atcelt trešdienas vakarā Rīgā ieplānoto treniņu, tāpēc vienība no rīta aizvadīja nodarbību savā laukumā.

“Nav pamata celt drāmu. Mēs Ventspils stadionā netrenētos šā vai tā, jo šajā pilsētā nav piemērotu viesnīcu. Turklāt mums nodarbības paredzētas tikai tāpēc, lai izkustētos,” sarunā ar portālu Evening Express pauda Aberdeen galvenais treneris Dereks Makiness.

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā. Tiesa, Ventspilij to sasniegt ir mazas izredzes, jo pirms nedēļas abu vienību pirmajā mačā Aberdeen guva virsroku ar 3:0.

Šī dueļa uzvarētājs nākamajā kārtā spēkosies ar Slovēnijas vienības Maribor un Bulgārijas kluba Sofijas Levski pāra uzvarētājiem. Šo komandu pirmā spēle Slovēnijā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.