Noslēdzies pirmais aplis Ventspils amatieru hokeja līgā

1330
Autors: Sporta pārvalde
Autors: Sporta pārvalde

Ar aizraujošām spēlēm noslēdzies Ventspils amatieru hokeja līgas čempionāta pirmais aplis un turnīra tabulas vadībā šobrīd atrodas Dundagas komandas hokejisti, kas izcīnījuši četras uzvaras četrās spēlēs un turnīra tabulā iekrājuši 12 punktus.

Otro un trešo vietu ieņemt attiecīgi Rodeo ar astoņiem punktiem un Ventspils novads ar septiņiem punktiem. Abu šo komandu savstarpējā spēle izvērsās ļoti intriģējoša, un pēcspēles soda metienu sērijā Rodeo svinēja uzvaru.

Ceturtajā vietā Kurekss komanda ar trim punktiem, kuriem bija pa spēkam vien uzvarēt Ventspils un Ventspils novada otro apvienoto komandu, kurai tabulā punktu pagaidām nav.

Turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā šobrīd pirmajā vietā izvirzījies Tomašs Saušs (Rodeo), kurš četrās spēlēs iekrājis 18 punktus (11 vārti un 7 piespēles), otrā vietā Juris Perekrests (Dundaga), kuram četrās spēlēs 13 punkti (4 vārti un 9 piespēles). Vadošo trijnieku noslēdz Edgars Gricinskis (Dundaga), kuram trijās spēlēs 11 punkti (6 vārti un 5 piespēles).

Ventspils amatieru hokeja līgas otrais aplis sāksies 11.decembrī, kad otro savstarpējo spēli aizvadīs Kureksa un Rodeo komandas, bet 18.decembrī savā starpā tiksies Ventspils novads ar Dundagu.