Olimpiete Madara Palameika uz dienu kļūst par sporta skolotāja 2.pamatskolā

1347

Ventspils 2.pamatskolas 6.klase piedalījās un uzvarēja projekta vESels konkursā Mans ķermenis, kurā balva bija Latvijas olimpieša viesošanās skolā un sporta stundas vadīšana. Ceturtdien, 10.martā, skolā viesojās un sporta stundu pasniedza Latvijas rekordiste šķēpa mešanā Madara Palameika.

Olimpiete un šobrīd viena no pasaulē labākajām šķēpa metējām atraktīvi vadīja sporta stundu, kā arī ar skolēniem diskutēja par veselīgu dzīvesveidu.

Konkursā Ventspils 2.pamatskolas 6.klases audzēkņi bija izveidojuši video filmu par piemērotu apģērbu dažādās situācijās. Klase sadarbojās ar angļu valodas skolotāju, kura ieteica pareizas valodas lietošanas frāzes par doto tematu. Skolēni paši filmēja un izveidoja filmas sižetu.

vESels ir Iespējamās misijas, Latvijas Olimpiskās komitejas un Swedbank sadarbības projekts, kurā skolotāji izstrādājuši un aprobējuši mācību materiālus. Projekta mērķis ir panākt, ka skolēniem ir nepieciešamās zināšanas, prasmes un motivācija dzīvot veselīgi.

vESels komanda izveidojusi piecus mācību projektus par tēmām, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu. Mācību projektos paredzēta starppriekšmetu saikne un vecāku iesaiste, lai sasniegtu labāko iespējamo rezultātu.